Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych
Analiza przepływu funduszy
Raporty na temat skradzionych kryptowalut
crypto-security.pl | Newsletter


50 milionów USD w kryptowalutach skradzione z platformy DeFi Uranium Finance

27 kwietnia projekt DeFi Uranium Finance ujawnił na Twitterze, że hakerzy wykorzystali błędy w kodzie podczas migracji tokena v2.1. Zautomatyzowana platforma wymiany działająca w oparciu o Binance Smart Chain odnotowała stratę 50 mln USD w różnych kryptowalutach i ich własnego tokena u92. Zdarzenie nastąpiło zaledwie miesiąc po uruchomieniu platformy.

Krótko po ujawnieniu zdarzenia społeczność kryptowalut zaczęła poddawać w wątpliwość twierdzenia operatora platformy. Ponieważ Uranium Finance istnieje dopiero od około miesiąca, wielu komentujących twierdziło, że zdarzenie mogło zostać „ustawione" przez zarządzających platformą.

Kryptowaluty uzyskane w wyniku włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://cryptopotato.com/50m-drained-from-uranium-finance-hack-or-rug-pull/

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER