Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


BTC.com odzyskała część z 3 milionów dolarów w kryptowalutach utraconych w wyniku cyberataku

BTC.com, jedna z największych na świecie kopalń kryptowalut, ogłosiła 26 grudnia 2022 r., że padła ofiarą cyberataku, który doprowadził do utraty kryptowalut o wartości około 3 milionów dolarów należących zarówno do klientów, jak i do samej firmy.
BTC.com jest siódmą co do wielkości kopalnią kryptowalut na świecie, z 2,66% całkowitego hashrate sieci.

W komunikacie prasowym BTC.com poinformowała, że podczas ataku skradziono kryptowaluty o wartości około 700 000 USD należące do jej klientów i 2,3 miliona USD w aktywach cyfrowych należących do firmy.

Po wykryciu ataku 3 grudnia 2022 r. firma podjęła środki bezpieczeństwa i odzyskała część skradzionej kryptowaluty, choć nie ujawniła jej wartości. Firma ściśle współpracuje z chińskimi organami ścigania w Shenzhen.


Kryptowaluty utracone w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://btcm.group/news-detail?id=52667 

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER