Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych
Analiza przepływu funduszy
Raporty na temat skradzionych kryptowalut
crypto-security.pl | Newsletter


Twórca i operator „miksera” kryptowalut Bitcoin Fog aresztowany - rzekomo wyprał 335 milionów dolarów w kryptowalutach

Obywatel Rosji i Szwecji został aresztowany we wtorek na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles pod zarzutem zarządzania najdłużej działająą usługą prania bitcoinów w darknecie. Według dokumentów sądowych Roman Sterlingov zarządzał Bitcoin Fog od 2011 roku. Bitcoin Fog był najdłużej działającym „mikserem” kryptowalut, zyskując rozgłos jako usługa prania brudnych pieniędzy dla przestępców próbujących ukryć swoje nielegalne dochody przed organami ścigania.

W trakcie dziesięcioletniej działalności przez Bitcoin Fog przeszło ponad 1,2 miliona bitcoinów - wycenianych na około 335 milionów dolarów w momencie transakcji. Większość tej kryptowaluty pochodziła z rynków Darknet i była powiązana z handlem narkotykami, oszustwami komputerowymi i kradzieżą tożsamości.

Często uzyskane z nielegalnej działalności kryptowaluty przestępcy piorą poprzez miksery. W wielu przypadkach możliwe jest namierzenie "wypranych" kryptowalut i późniejsze ujęcie sprawców.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://financefeeds.com/roman-bitcoin-fog-sterlingov-arrested-laundering-336-million/

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 791117447
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER