Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Tureckie organy ścigania zatrzymały 46 podejrzanych i zabezpieczyły 40 milionów dolarów w kryptowalutach 

Tureccy funkcjonariusze organów ścigania zatrzymali 46 osób i zabezpieczyli 40 milionów dolarów w kryptowalutach podczas operacji przeciwko przestępczej grupie bukmacherskiej. Gang wykorzystywał kryptowaluty do prania pieniędzy uzyskanych z działalności przestępczej.

Organy ścigania dokonały przeszukań różnych regionach kraju, w tym w stolicy Ankarze, Kayseri, Van, Yozgat i innych lokalizacjach.

Grupa prowadziła nielegalną działalność w zakresie zakładów sportowych i transferowała uzyskane w ten sposób zyski do licznych portfeli kryptowalut, z których część należała do Halila Falyali – biznesmena z tureckiej części Cypru, który stał czele innej organizacji przestępczej. Na początku tego roku został on zamordowany w swoim domu w Kyrenii na Cyprze.

Gang zdołał wyprać waluty internetowe o wartości prawie 135 milionów dolarów. Kryptowaluty o wartości około 40 milionów dolarów zostały zabezpieczone na rachunkach prowadzonych na scentralizowanych giełdach kryptowalut.


Kryptowaluty utracone w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://www.dailysabah.com/turkey/investigations/turkish-authorities-seize-40-million-crypto-in-illegal-betting 

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER