Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Brazylijski Bitcoinowy Faraon ma zwrócić pokrzywdzonym ponad 3,7 miliarda dolarów

23 września b.r. sędzia Rosália Monteiro Figueira z 3. Federalnego Sądu Karnego w Rio de Janeiro nakazała Glaidsonowi Acácio dos Santos (znanemu również jako „Bitcoinowy Faraon") wpłacenie 3,7 miliarda dolarów do depozytu sądowego. Kwota zostanie przeznaczona dla 122 072 ofiar piramidy kryptograficznej Acácio.

GAS Consultoria Bitcoin, firma zarejestrowana w Cabo Frio w regionie jezior Rio de Janeiro w Brazylii, oferowała ponadprzeciętne zwroty z inwestycji w Bitcoin. Historia ta rozpoczęła się 25 sierpnia 2021 r., kiedy to brazylijska policja federalna zabezpieczyła największą w swojej historii kwotę w kryptowalutach - agenci federalni zajęli 591 bitcoinów (o wartości 28,5 miliona dolarów). Sprawę tę opisywaliśmy w naszym newsletterze rok temu.

Policja aresztowała również pięć osób powiązanych z piramidą finansową i skonfiskowała ponad 3 miliony dolarów w gotówce, luksusowych pojazdach, biżuterii, zegarkach i innych aktywach.

Kryptowaluty utracone w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://cryptopotato.com/brazils-bitcoin-pharaoh-ordered-to-reimburse-conned-investors-with-3-7b-report/ 

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER