Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych
Analiza przepływu funduszy
Raporty na temat skradzionych kryptowalut
crypto-security.pl | Newsletter


Szybki rozwój północnokoreańskiej armii hakerskiej

Krajowe siły cybernetyczne Korei Północnej poprzez swoje operacje zagraniczne zapewniają reżimowi miliardy dolarów, przeprowadzając oszustwa bankomatowe, ataki hakerskie i kradzieże kryptowalut z portfeli giełd i użytkowników.

Północnokoreańskie jednostki dywizji wojskowo-wywiadowczej, Generalnego Biura Rozpoznania, są specjalnie szkolone w tym celu. W 2013 roku Kim Jong Un opisał mężczyzn, którzy pracowali w „odważnym R.G.B." jako jego „wojownicy. . . do budowy silnego i dostatniego narodu."
Oddziały te, znane również jako "Lazarus Group" lub "APT38" są odpowiedzialne za szereg kradzieży kryptowalut w ostatnich latach - z południowokoreańskiej giełdy Bithumb, giełdy Youbit oraz 4500 BTC z platformy kopania kryptowalut Nicehash.

We wszystkich takich przypadkach kluczowym czynnikiem jest jak najszybsze poinformowanie organów regulacyjnych i służb państwowowych oraz firmy analitycznej specjalizującej się w śledzeniu i analizie przepływu kryptowalut. Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie utraconych kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Polecamy artykuł na temat działań hakerów z Korei Północnej w magazynie The New Yorker. Link poniżej.
https://www.newyorker.com/magazine/2021/04/26/the-incredible-rise-of-north-koreas-hacking-army

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 791117447
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER