Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Sprawa kradzieży kryptowaluty o wartości ponad 300 000 USD rozwiązana przy wsparciu crypto-security.pl

Podejrzany w sprawie włamania i kradzieży kryptowaluty o wartości ponad 300 000 USD został 18 lutego b.r. zatrzymany przez organy ścigania na Cyprze Północnym 31-letni mężczyzna jest podejrzany o włamanie się do portfela ofiary i przesłanie ponad 101 ETH do własnego portfela i dalej na rachunki na znanej platformie wymiany kryptowalut.

Do przestępstwa doszło we wrześniu 2021 roku i dzięki szybkiej reakcji ofiary nasz zespół śledczy crypto-security.online był w stanie zidentyfikować giełdę kryptowalut oraz konta, na które zostały przesłane skradzione kryptowaluty.

Dalsze działania pokrzywdzonego, crypto-security.online i wsparcie otrzymane od jednostki ds. przestępstw finansowych policji Cypru Północnego doprowadziły do ​​zidentyfikowania osoby (osób) stojącej za tą kradzieżą. W miarę postępu śledztwa nadal współpracujemy z policją i doradcami prawnymi nad identyfikacją kolejnych osób zamieszanych w tę kradzież i sposobów odzyskania skradzionych kryptowalut.Link do artykułu w prasie znajduje się tutaj (proszę użyć automatycznego tłumaczenia z języka tureckiego): https://www.diyaloggazetesi.com/kibris/buyuk-vurgun-7-h92403.html 

Jest to pierwsza sprawa o kradzież kryptowaluty tocząca się w Tureckiej Republice Cypru Północnego, a także bardzo dobry przykład pokazujący, że ​​szybka reakcja ofiary wraz z odpowiednią analizą blockchain może doprowadzić do pozytywnych rezultatów śledztwa. Więcej informacji na temat tej sprawy przedstawimy później, ponieważ w dalszym ciągu toczy się śledztwo.

Kryptowaluty utracone w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://www.diyaloggazetesi.com/kibris/buyuk-vurgun-7-h92403.html 

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER