Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Ponad 90 milionów dolarów w kryptowalutach skradzione z giełdy Liquid

Japońska giełda kryptowalut Liquid padła ofiarą ataku hakerskiego na swój gorący portfel i zawiesiła wpłaty i wypłaty, jednocześnie przenosząc wszystkie swoje aktywa do zimnych portfeli.

Około 91,35 miliona USD aktywów kryptowalutowych zostało skradzionych z portfela Liquid i przesłanych na inne giełdy i platformy DeFi. Duża część skradzionych kryptowalut to tokeny Ethereum o wartości ok. 45 milionów dolarów.

Liquid to jedna z największych platform wymiany kryptowalut-fiat na świecie. Giełda ma ponad 800 000 klientów z ponad 100 krajów i na podstawie własnych danych osiągnęła w tym roku dzienny wolumen obrotu o wartości 1,1 mld USD.

Kryptowaluty uzyskane w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://www.bleepingcomputer.com/news/security/liquid-cryptocurency-exchange-loses-over-90-million-following-hack/

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER