Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Izraelskie służby zabezpieczyły kryptowaluty z adresów portfeli kontrolowanych przez Hamas

W środę 7 lipca 2021 r. Izraelskie Narodowe Biuro ds. Przeciwdziałania Finansowania Terroryzmu (NBCTF) wydało nakaz zajęcia środków z adresów kryptowalut, które uważa się za kontrolowane przez Hamas i jego zbrojne ramię - Brygady Al-Kassam (AQB).

Członkowie palestyńskich bojówek prowadzili zbiórki internetowe po wzmożonych walkach z siłami izraelskimi. Darowizny były przekazywane w różnych kryptowalutach – zajęte aktywa obejmują Bitcoin, Ether, XRP, Tether i inne kryptowaluty.

Grupa otrzymała do swoich portfeli ponad 7,7 miliona dolarów w różnych kryptowalutach. Nie podano do publicznej wiadomości, jaka część z nich została zajęta przez izraelskie władze.

Kryptowaluty uzyskane w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Przeczytaj więcej: https://www.businessinsider.com/israel-hamas-crypto-wallet-seizure-order-palestinian-militant-gaza-strip-2021-7

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER