Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce - wklej ten link do przeglądarki {%ViewInBrowser%} i wciśniej ENTER

crypto-security.pl
Odzyskiwanie skradzionych kryptowalut
Analizy blockchain
Bezpieczeństwo w transakcjach kryptowalutowych

crypto-security.pl | Newsletter


Klient crypto-security.pl z woj. pomorskiego odzyskał 33 tys. złotych utracone w wyniku oszustwa kryptowalutowego

Miło nam poinformować że ofiara przestępstwa kryptowalutowego i Klient crypto-security.pl odzyskał pierwszą część funduszy, które stracił w wyniku oszustwa kryptowalutowego w styczniu 2022 roku. 

Pokrzywdzony z województwa pomorskiego skontaktował się z naszym Zespołem Szybkiego Reagowania 24 stycznia 2022 r., zgłaszając utratę 1.69 BTC i wkrótce potem rozpoczęliśmy pracę. Pierwszą jej częścią było sporządzenie raportu analitycznego blockchain, który zidentyfikował serwisy kryptowalutowe na które trafiły wyłudzone przez oszustów kryptowaluty.

Drugą częścią naszej pracy była pomoc Klientowi w kontakcie z instytucjami finansowymi i serwisami które otrzymały wyłudzone środki w celu blokady rachunków bankowych i kryptowalutowych oraz pomoc w dochodzeniu prowadzonemu przez polskie organy ścigania.

W wyniku działań organów ścigania ofiara przestępstwa otrzymała zwrot części utraconych środków. Postępowanie w sprawie pozostałej części jest w toku a my w dalszym ciągu wspieramy Pokrzywdzonego w walce o odzyskanie całości skradzionych środków. 

Odzyskanie utraconych środków było możliwe dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonego. Nasz zespół śledczy crypto-security.pl zapewnił wsparcie analityczne i doradztwo. Sposoby rozwiązywania śledztw kryptowalutowych poprzez analizy śledcze blockchain można obejrzeć na naszej krótkiej prezentacji pod następującym linkiem https://crypto-security.pl/data/files/movie1PL.mp4 

 

Kryptowaluty utracone w wyniku ataków typu ransomware, włamań lub innych nielegalnych działań często można wyśledzić i odzyskać. Sprawcy mogą zostać schwytani i ukarani, ich kryptowaluty zabezpieczone, a majątek skonfiskowany w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Wymaga to jednak szybkich i zdecydowanych działań ze strony poszkodowanych - powiadomienia organów ścigania oraz firmy specjalizującej się w śledzeniu i odzyskiwaniu skradzionych kryptowalut.

Na naszej stronie www.crypto-security.pl znajdziesz wszystkie nasze informacje kontaktowe. Posiadamy zespół szybkiego reagowania którego zadaniem jest namierzenie kryptowalut w jak najkrótszym możliwym czasie.

Uzyskaj więcej informacji na temat tej sprawy - napisz do nas: info@crypto-security.pl 

©2021 crypto-security.pl
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo znalazłeś się na liście newsletter strony crypto-security.pl

Nasz adres korespondencyjny to:
Crypto-Security
ul. Domaniewska 35A/40
02-672 Warszawa
info@crypto-security.pl
tel, (+48) 731430414
Wypisz się z tej listy - wklej link do przeglądarki {%UnsubscribeLink%} i wciśnij ENTER